Бізнес в Польщі
Реєстрація юридичної особи (компанії)

Про відкриття бізнесу в Європі, сьогодні думає кожен другий власник бізнесу. Реальна перспектива виходу на європейські ринки спонукає змінювати свій бізнес в кращу сторону, шукати нові шляхи розвитку і додаткові джерела доходу. Чому серед всіх країн Європи, для українських компаній найбільш оптимальним варіантом є саме Польща? Сучасна Польща – це демократична, незалежна країна, що стрімко розвивається. Польща – це найкраща країна для старту в бізнесі. Країна впевнено показує постійний приріст економічних показників і поліпшення соціальних стандартів.

З 1999 року Польща – член НАТО, з 2004 року – член Європейського Союзу, а з 2007 року увійшла до Шенгенської зони. У рейтингу Doing Business («Ведення бізнесу» – провідне щорічне видання Групи Світового банку, яке проводить оцінку норм, що сприяють розширенню підприємницької діяльності, а також норм, що обмежують її. Дослідження «Ведення бізнесу» використовує кількісні показники, які оцінюють рівень сприятливості правових норм для підприємницької діяльності та захисту прав власності, а також дозволяють зіставити дані для 189 країн, у міру їх зміни з плином часу) позиції Польщі постійно зміцнюються. Так в даному рейтингу в 2014 Польща займає 45 місце, у 2015 році – 32 місце, а в 2016 роки вже 25 місце!

Зареєструвати компанію в Польщі може будь-який іноземець, який є повнолітнім і має закордонний паспорт.

Зареєструвати компанію можна як в електронній, так і в нотаріальній формі. З правової точки зору, електронна і нотаріальна реєстрація не мають відмінностей. Різниця полягає лише в тому, що при електронній реєстрації можливий тільки шаблонний статут, а в нотаріальний статут можливо внести додаткові постанови.

Якщо Ви є членом правління польської компанії, то можете отримати цілий ряд переваг: підстави для отримання польської візи, дозволу на проживання, а в подальшому – постійне місце проживання і навіть громадянство.

Серед доступних форм юридичних осіб в Польщі найбільш доступною і зручною є товариство з обмеженою відповідальністю (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością).

Відкриття ТОВ (sp. z o.o.) в Польщі дозволяє займатися практично будь-якою діяльністю, яка не суперечить законодавству.

Реєстрація юридичної особи в Польщі проходить в максимально короткі терміни.

А мінімальний статутний капітал становить всього 5000 злотих.

Ставши власником польської компанії, ви отримуєте доступ до європейських цінностей ведення бізнесу: стабільної банківської системи, вигідного кредитування і підтримки органів влади.

Реєстрація компанії в Польщі за допомогою компанії «SIVIAS» має ряд переваг. І складається з декількох етапів:

 1. Попередній:
  • Наші фахівці проведуть попередню консультацію будь-яким зручним для Вас способом - по телефону, скайпу, електронній пошті або в офісі.
  • Розробимо індивідуальний робочий план - покрокову інструкцію дій для реалізації Вашої мети.
  • За необхідності, проведемо попередній аналіз ринку та зможемо надати детальну консультацію фахівців.
 2. Підготовчий
  • Підбір КВЕДів (види діяльності Вашої компанії)
  • Назва компанії
  • Заповнення анкети
  • Підбір юридичної адреси
  • Збір і аналіз документів
  • Укладення договору
 3. Реєстрація компанії:
  • Розробка і виготовлення статуту компанії;
  • Реєстрація в судовому реєстрі KRS
  • Контроль присвоєння податкового номера (NIP)
  • Контроль присвоєння статистичного номера (REGON)

ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ:

Якщо у Вас виникли питання або Ви зацікавлені в замовленні даної послуги – зв’яжіться з нами – з радістю допоможемо Вам у реалізації Ваших проектів!

Контактна форма