Послуги для бізнесу
Бухгалтерське обслуговування

Бухгалтерське обслуговування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців є невід’ємним аспектом ведення бізнесу в Польщі.

Іноземцю, який тільки починає ведення діяльності на території Польщі, для правильного ведення обліку та звітності, як правило, необхідна допомога професіоналів. Адже для багатьох перешкодами є не тільки законодавство, різниця бухгалтерських програм, а й мовний бар’єр.

Досвідчені російсько- та україномовні бухгалтери з багаторічним досвідом забезпечать ведення необхідного обліку та подання звітності до контролюючих органів.

Ціна бухгалтерського супроводу в Польщі залежить від виду діяльності компанії, кількості співробітників, а також від кількості операцій, що здійснюються компанією за звітний період.

 

Компанія SIVIAS надасть Вам якісне рішення різноманітних бухгалтерських питань, що є запорукою розвитку та процвітання Вашого бізнесу.

Якщо у Вас виникли питання або Ви зацікавлені в замовленні даної послуги – зв’яжіться з нами – з радістю допоможемо Вам у реалізації Ваших проектів!

Контактна форма